Понеділок, 21 вересня 2020
. 23 oC пасмурно

EUR 32.85/33.45 USD 27.93/28.33
ukenru

Новини мiста

Відбір масла на експертизу зроблено: Реакція батьків в соцмережах

Pin It

Сьогодні у дитячих садках міста фахівці Держпродспоживслужби відібрали зразки солодковершкового масла для амбулаторної експертизи, передає прес-центр  Кам'янець-Подільської міської ради. Передувало цьому звернення міського голови Михайла Сімашкевича до Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів з проханням перевірити продукт на жиро-кислотний склад. 

Пряма мова: "Оскільки ситуація набула резонансу, у міськраді проводили не одну пресконференцію з цього приводу, вислуховували думку батьків, а також, згідно з розпорядженням міського голови, створили відповідну комісію, яку очолив його заступник Василь Сукач. Усі бажаючі мали змогу долучитися до справи. Адміністрація управління освіти і науки повідомила батькам, які виявили цікавість, про проведення експертизи, щоб бажаючі змогли взяти участь.

Сьогодні відбулося засідання комісії, де були присутні журналісти, представники батьківських комітетів, управління освіти та управління охорони здоров’я, депутати, начальник Кам'янець-Подільського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області Анатолій Лавський. Присутнім запропонували взяти участь у відборі зразків масла. Самі ж батьки, витягуючи картки із номером закладу, обрали три садочки, до яких і поїхали фахівці Держпродспоживслужби – це ДНЗ №№ 5,18 та 23."

Що передувало:

- У 2019 році спеціалісти Держпродспоживслужби Кіровоградської області здійснили планові та позапланові перевірки закладів освіти та торговельних закладів області щодо дотримання вимог чинного законодавства в сфері безпечності харчових продуктів. Так, протягом 2019 року під час проведення перевірок дошкільних та загальноосвітніх навчальних  і торговельних закладів було відібрано зразки масла різних маркувань, зокрема і  масла солодковершкового «Селянське» з вмістом жиру 73% виробництва ТОВ «Вівальді Д», Хмельницька область. Відповідно до експертних висновків державних лабораторій Держпродспоживслужби у солодковершковому маслі ТОВ ""ВІВАЛЬДІ Д" виявлено невідповідність вимогам нормативної документації (ISO 17678:2010) за тригліцеридним складом молочного жиру. Це є порушенням ст. 32, 37 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» та фальсифікацією продукту. 

- Управління освіти та науки Кам'янець-Подільської міської ради провело процедуру закупівлі вершкового масла виробника ТОВ "ВІВАЛЬДІ Д".


Читайте також: Дітей у навчальних закладах Кам'янця-Подільського годують фальсифікатом


 


Батьки в соцмережах активно коментують подію: 

 


 При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина