Середа, 23 вересня 2020
. 14 oC переменная облачность

EUR 32.75/33.35 USD 27.95/28.35
ukenru

Новини мiста

Які місцеві дороги Хмельниччини ремонтуватимуть у 2020 році: перелік і фінансування

Pin It

Хмельницька облдержадміністрація оприлюднила перелік доріг загального користування місцевого значення, а також вулиці і автошляхи комунальної власності у населених пунктах, які ремонтуватимуться у 2020 році.

До переліку увійшли об’єкти будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення. А також вулиці і дороги комунальної власності у населених пунктах. Роботи здійснюватимуть коштом субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам. В цілому, заплановано відремонтувати 137,24 км доріг, 202 погонних метрів мостів і 153,5 тис. кв. м вулиць і доріг комунальної вартості. На це хочуть витрати 683 млн 128,4 тис. грн.

В повідомлені ОДА йдеться, що перелік формувався за пріоритетності виконання ремонту автомобільних доріг до опорних шкіл, лікарень по маршрутному принципу та враховуючи соціальну значущість об’єктів.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина