Середа, 23 вересня 2020
. 15 oC пасмурно

EUR 32.60/33.23 USD 27.95/28.35
ukenru

Новини мiста

Що задекларував ректор К-ПНУ імені І. Огієнка Сергій Копилов

Pin It

Міністерство освіти і науки зареєструвало трьох кандидатів на посаду ректора Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка:

- Копилов Сергій Анатолійович - доктор історичних наук, професор.

- Кшевецький Володимир Сергійович - кандидат філологічних наук, доцент.

- Федьков Олександр Миколайович - доктор історичних наук, доцент.

На час виборчої кампанії виконуючим обов’язки ректора КПНУ імені Івана Огієнка призначено  Володимира Дубінського, адже за крісло керівника знову боротиметься Сергій Копилов.

Що відомо про нещодавнього ректора університету та теперішнього кандидата на посаду Сергія Копилова?

Копилов Сергій Анатолійович

Біографія

Народився 23 червня 1963 (56 років) м. Слов'янськ, Донецька область.

Закінчив історичний факультет Київського університету (1985).

Працював асистентом, стажистом-дослідником Луцького педагогічного інституту1987 стажувався в Софійському університеті (Болгарія).

1988 захистив кандидатську дисертацію на тему: «Участь Робітничої молодіжної спілки у зміцненні народно-демократичного ладу в Болгарії (1944—1947 рр.)».

Від 1988 — у Кам'янець-Подільському педагогічному інституті: асистент, старший викладач, доцент, професор.

 Від 2002 — декан історичного факультету, з 2006 — завідуючий кафедри всесвітньої історії.

Цього ж року захистив докторську дисертацію на тему: «Українська історична славістика нового часу: витоки, становлення і етапи розвитку».

Ректор Кам'янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка з 30 січня 2013.

Декларація

Декларацію ректор  Кам'янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка подав  03 лютого 2020 року  о 18:05.

В інформації про членів сім’ї суб'єкта декларування Сергій Копилов вказує дружину Рудзевич Ірину Леонідівну.

Об’єкти нерухомості

Ректор задекларував земельну ділянку загальною площею 1200 м² у Великій Слобідці, садовий (дачний) будинок  загальною площею 170,2 м² та квартиру  у Кам’янці-Подільському загальною площею 109,6 м².

У власності ж дружини два житлових будинки загальною площею 72,5 м² та 36,8 м². Шість земельних ділянок площею 2500 м², 2203 м², 1000 м², 3832 м², 24 м² та 1200 м².

Доходи

Дохід за основним місцем роботи Сергія Копилова в порівнянні з минулорічним зріс на 103 706 грн і становить 448 037 грн. (2018 року задекларовано 344 331 грн.)

Заробітна плата отримана за основним місцем роботи дружини в 2019 році становить 192 788 грн.

Цінне рухоме майно - транспортні засоби

У власності ректора легковий автомобіль Меrcedes-Вenz 230E 1991-го року випуску. Ірина Леонідівна подорожує ж на ВАЗ 2107 1990-го року випуску.

 Грошові активи

Сергій Копилов зберігає готівку в розмірі 373 000 грн. Дружина ректора володіє сумою на банківському рахунку в розмірі 14 925 доларів США.

Скандали

30 січня о 02:22 виникла пожежа на 5-му поверсі дев’ятиповерхового гуртожитку Кам'янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Було евакуйовано 333 студенти, ще 19 осіб врятували за допомогою автодрабини та ланок газодимозахисної служби. За словами  начальника другого пожежно-рятувального загону Олег Іванюк, під час приїзду рятівників всі поверхи від п’ятого до сьомого були задимлені. Студенти кликали на допомогу. При цьому евакуаційні виходи були закриті, а пожежний кран навпроти кімнати, де сталося загоряння, закритий на замок.

- Це говорить про те, що персонал гуртожитку та університету не знає основ пожежної безпеки, - констатує Олег Іванюк.

Пожежі передувала перевірка за адресою місто Кам'янець-Подільський, вулиця Огієнка. будинок 61 (головний корпус К-ПНУ ім.І.Огієнка, керівником якого є Сергій Копилов) 17 грудня 2019 року. Контрольним органом являється Головне управління ДСНС у Хмельницькій області.

Під час перевірки було виявлено 61 порушення.

В тому числі порушення були виявлені і в гуртожитку №5, в якому пізніше сталася пожежа. Зокрема, електрощитові використовуються не за призначенням (використовуються, як побутові приміщення для електриків ); не забезпечено евакуаційним освітленням шляхи евакуації усіх об'єктів; допущено захаращення, замикання, забивання шляхів евакуації; не усі приміщення будівель та споруд КПНУ обладнано системою пожежної сигналізації; гуртожитки не обладнані системами керування евакуюванням третього типу; усі пожежні кран-комплекти не укомплектовані згідно норм належності; усі об'єкти, будівлі та приміщення в повній мірі не забезпечені первинними засобами пожежогасіння; не розроблено інструкції щодо виконання вимог техногенної безпеки та порядку дій персоналу в разі виникнення аварійної ситуації; керівник об'єкта не пройшов навчання з питань цивільного захисту у відповідних навчально-методичних центрах сфери цивільного захисту та багато інших порушень.

Дата закінчення перевірки згідно даних OpenDataUA 21.12.2019. Санкція: штраф, який визначається уповноваженим органом у межах закону.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина