Неділя, 27 вересня 2020
. 14 oC небольшой дождь

EUR 32.50/33.12 USD 28.00/28.41
ukenru

Новини мiста

У Кам'янці-Подільському представили службу електро-таксі "Volta"

Pin It

У Кам'янці-Подільському відбулася офіційна презентація першої в місті екологічної служби електро-таксі "Volta".  Кам'янчан обслуговуватимуть 16 автомобілів, марки "Nissan Leaf". Тарифи на послуги електро-таксі відповідають тарифам звичайних служб. 

"Сучасні, комфортні, екологічні. Ось такі електромобілі служби таксі "Volta" відтепер обслуговуватимуть кам`янчан. Зараз це 16 авто марки "Nissan Leaf". Але надалі планується поповнення автопарку 50-60 машинами і розвиток преміум-класу. Тож, можливо, на дорогах міста з`явиться ще й "Тесла", - повідомив міський голова Михайло  Сімашкевич на сторінці у фейсбук.

На сьогодні є всі умови для технічного обслуговування та ремонту електро-таксі. А завдяки компанії "Смарт-паркінг", яка займається в місті розвитком швидких зарядок для електромобілів, маємо на території Кам`янця три станції, що дозволяють зарядити авто за 30-40 хв.

Упевнений, що кам`янчанам новий вид транспорту сподобається. Тим паче, тарифи на послуги електро-таксі, яке можна замовити за тел. 067 900 0 900, відповідають тарифам звичайних служб. Тому залишається лише подякувати авторам проєкту за таку екологічну, європейську новинку в нашому місті!" - йдеться у повідомленні.

Читайте також: Завтра у Кам'янці-Подільському запрацює служба електро-таксі


При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина