Неділя, 20 вересня 2020
. 19 oC пасмурно

EUR 32.85/33.45 USD 27.85/28.25
ukenru

Новини мiста

Карантин у Кам'янці-Подільському продовжено ще на тиждень

Pin It

До 7 лютого у школах Кам'янця-Подільського оголошено додаткові «вихідні».

Таке рішення було прийнято сьогодні на надзвичайній протиепідемічній комісії.

- За три дні, з 27 по 29 січня, маємо таку статистику кількості захворювань, як за попередній минулий тиждень. Близько 1300 осіб хворі на ГРВІ, 23 – на грип, багато госпіталізованих, - констатують лікарі. – Тільки в педіатрії зафіксовано 30 випадків пневмонії. В амбулаторії сімейної медицини звернулося понад 1,5 тис. кам’янчан, 61 – із ускладненням також у вигляді пневмонії, четверо знаходиться в реанімації.

У дитячих садочках ситуацію моніторять щодня. Наразі показник відсутності вихованців становить 13%. За словами начальника управління освіти і науки Сергія Мельника, він найменший за останні 5 років станом на цей період. Тож наразі дошкільні навчальні заклади працюють у звичному режимі.

Медики стверджують, що пік епідемії припадає на цей тиждень, проте з кожним днем іде на спад. Але потреба продовжити карантин є. Також наголошують: не варто переносити хворобу на ногах, оскільки це лише провокує важкі ускладнення.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина