Неділя, 27 вересня 2020
. 14 oC небольшой дождь

EUR 32.50/33.12 USD 28.00/28.41
ukenru

Новини мiста

Раптово зупинилося серце депутата міськради Кам'янця-Подільського Миколи Розбама

Pin It

Зупинилося серце в депутата міської ради Кам'янця-Подільського Миколи Розбама. Про це на своїй сторінці у фейсбук повідомив міський голова Михайло Сімашкевич.

"Раптово зупинилося серце чудової людини, хорошого колеги і сім'янина, депутата міської ради Миколи Розбама. Співчуття родині та близьким..." - йдеться у повідомленні.

Розбам Микола Нюсевич:

Народився 24 травня 1946 року в с. Октябрське Первомайського району Кримської області в багатодітній сім'ї селян. 

З 1961 року по 1964 рік навчався в Кам'янець-Подільському будівельному технікумі на спеціальності «Промислово-громадське будівництво», кваліфікація «Технік-будівельник». Під час навчання у технікумі пройшов строкову службу у лавах Радянської армії на Північному флоті.

З 1968 року по 1980 рік працював у будівельному управлінні Цементбуду робітником, майстром, виконробом, начальником дільниці.

1980 року призначений начальником будівельного управління «Промбуд-2». Свою роботу поєднував із навчанням, здобувши вищу освіту в Хмельницькому технологічному інституті побутового обслуговування за фахом інженер-економіст.

Неодноразово нагороджений почесними відзнаками Хмельницької обласної ради та адміністрації, відзнакою міського голови «За заслуги перед громадою міста», відзнакою міської ради «Честь і шана», присвоєно звання «Почесний громадянин міста Кам'янця-Подільського».

Громадська діяльність:

Депутат Кам'янець-Подільської міської ради восьми скликань.

Сімейний стан: одружений, дорослі донька та син.

Член партії ВО «Батьківщина».

До депутатського корпусу Кам’янець-Подільської міської ради сьомого скликання обраний у 2015 році за списком партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Член постійної комісії міської ради з питань землекористування, архітектури, будівництва та екології.

Член фракції політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

інформація доповнюється...

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина