Неділя, 20 вересня 2020
. 19 oC пасмурно

EUR 32.85/33.45 USD 27.85/28.25
ukenru

Новини мiста

"Якби нас не розбудили і не вибили двері ми б не вибрались": Студенти КПНУ про пожежу в гуртожитку

Pin It

Як повідомлялось раніше, з середи на четвер, близько другої години ночі в гуртожитку №5 Кам’янець-Подільського національного університету ім. І. Огієнка на просп. Грушевського сталася пожежа – загорілася одна із секцій п’ятого поверху.

 Евакуйовано понад 300 студентів, 19 осіб - за допомогою автодрабини. Під час приїзду рятівників всі поверхи від п’ятого до сьомого були задимлені. Студенти кликали на допомогу. При цьому евакуаційні виходи були закриті, а пожежний кран навпроти кімнати, де сталося загоряння, закритий на замок. Про це поінформував сьогодні журналістів на спецбрифінгу начальник другого пожежно-рятувального загону Олег Іванюк.

"Пожежа виникла через студентку 4 курсу, котра запалила свічку та заснула, не погасивши її, - розповідає студентка КПНУ Ганна про пожежу. - Коли вона прокинулась, то кімната палала і було все в диму... Вона бігала по поверсі, будила сусідок з криками, що то вона винна в пожежі, через високу температуру пішло замкнення електощитової і вона вибухнула, почала жахливо іскритись і тому дівчата не могли вибратись з місця пожежі. А найгірше те, що ніхто не чув, що щось горить, всі спали, не було ні сирен, ні людей, щоб наc розбудили, і лише ті, хто прокинувся бігали та будили інших. Якби нас не розбудили і не вибили двері ми б не вибрались."

Читайте також: Пожежа у Кам'янці-Подільському: Врятувано 19 студентів, 333 евакуйовано

Читайте також: Пожежа у Кам'янці-Подільському: Евакуаційні виходи були закриті, а пожежний кран закритий на замок

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина