П'ятниця, 28 лютого 2020
. 4 oC пасмурно

EUR 26.55/27.11 USD 24.25/24.64
ukenru

Новини мiста

Пожежа у Кам'янці-Подільському: Евакуаційні виходи були закриті, а пожежний кран закритий на замок

У цю ніч, з середи на четвер, близько другої години ночі в гуртожитку №5 Кам’янець-Подільського національного університету ім. І. Огієнка на просп. Грушевського сталася пожежа – загорілася одна із секцій п’ятого поверху.
- О 2:41 підрозділами Державної служби України з надзвичайних ситуацій пожежу було оперативно ліквідовано. При цьому евакуйовано понад 300 студентів, 19 осіб - за допомогою автодрабини, жертв і постраждалих немає, - поінформував сьогодні журналістів на спецбрифінгу начальник другого пожежно-рятувального загону Олег Іванюк.
За його словами, під час приїзду рятівників всі поверхи від п’ятого до сьомого були задимлені. Студенти кликали на допомогу. При цьому евакуаційні виходи були закриті, а пожежний кран навпроти кімнати, де сталося загоряння, закритий на замок.

Читайте також: Пожежа у Кам'янці-Подільському: Врятувано 19 студентів, 333 евакуйовано 


- Це говорить про те, що персонал гуртожитку та університету не знає основ пожежної безпеки, - констатує Олег Іванюк.
Як прокоментував проректор університету Олег Рачковський, на початку нового навчального семестру в закладі було проведено інструктажі з пожежної безпеки як для студентів, так і співробітників.
- На жаль, не всі розуміють, що таке відповідальність, і нехтують елементарними правилами безпеки. Тут спрацював людський фактор, який і призвів до такого випадку.
Додамо, що вогнем було знищено побутові речі та майно на площі 20 кв.м. Відомо, що пожежа виникла внаслідок необережного поводження з джерелами штучного освітлення. Студентка 4 курсу у зв’язку з відсутністю світла у кімнаті залишила запаленою свічку і заснула.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!
Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина