Середа, 23 вересня 2020
. 14 oC переменная облачность

EUR 32.75/33.35 USD 27.95/28.35
ukenru

Новини мiста

Що задекларувала «нова» очільниця Кам'янець-Подільського дитячого медцентру

Pin It

Тетяна Очеретенко, передає сайт Є, була єдиним кандидатом на цю посаду.

Вчора, 28 січня, у Кам’янці-Подільському конкурсна комісія обрала директора комунального некомерційного підприємства «Дитячий медичний центр», який раніше до перетворення був міською дитячою поліклінікою. Керівником установи стала Тетяна Очеретенко, яка 15 років пропрацювала у цій поліклініці головним лікарем. Про це повідомила пресслужба Кам’янець-Подільської міської ради.

За інформацією пресслужби, Тетяна Очеретенко була єдиним кандидатом на участь у конкурсі на посаду директора дитячого медичного центру. Незабаром з нею має підписати контракт Кам’янець-Подільський міський голова Михайло Сімашкевич.

«Цей медичний заклад став правою мого життя, — розповідає Тетяна Очеретенко. — Цьогоріч планую не лише продовжити реформування установи, а й розширити зону надання медичних послуг у межах регіону, брати участь у конкурсах на отримання фінансової допомоги, співпрацювати з благодійними фондами та громадськими організаціями, запроваджувати платні послуги».

Огляд задекларованих статків і доходів

Останню електронну декларацію, щорічну, Тетяна Очеретенко опублікувала 3 січня цього року. Проте на момент написання матеріалу у реєстрі Національне агентство з питань запобігання корупції немає її декларації кандидата на посаду. У щорічній декларації зображені доходи та статки Тетяни Юхимівної за 2019-й.

Вона задекларувала у Кам’янці-Подільському дві квартири площею 56,1 квадратних метрів і 55,4 квадратних метрів, а також земельну ділянку площею 40 квадратних метрів. Крім того, у селі Баговиця Кам’янецького району Тетяна Очеретенко володіла садовим (дачним) будинком на 110,7 «квадратів» та земельною ділянкою на 600 «квадратів». Всю нерухомість вона офіційно набула у власність продовж 2011-2017 років.

Торік у дитячому медичному центрі їй нарахували 278 тисяч 963 гривні зарплатні, а також вона отримала 44 тисячі 820 гривень пенсії. Крім того, у 2019 році вона отримала понад 655 тисяч гривень доходу від відчуження нерухомого майна.

Офіційно значними грошовими заощадженнями, дорогоцінностями та корпоративними правами Тетяна Очеретенко не володіє.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина