Четвер, 27 лютого 2020
. 6 oC облачно с прояснениями

EUR 26.25/26.74 USD 24.25/24.64
ukenru

Новини мiста

Дві третіх, з перевірених, АЗС на Хмельниччині працювали нелегально

В області припинили функціонування вже 47 нелегальних АЗС

В облдержадміністрації відбулося чергове засідання міжвідомчої регіональної робочої групи зі сприяння у боротьбі із нелегальним обігом і роздрібною торгівлею пальним в області, передає Depo.Хмельницький за інформацією пресслужби ОДА.

За словами першого заступника голови адміністрації Романа Примуса, в області проводиться активна робота по виявленню нелегальних АЗС. Так, в результаті проведеної роботи перевірили 60 АЗС, на 47 припинено діяльність, 18 з них примусово демонтували, відкрили чотири адміністративних та шість кримінальних проваджень. Вилучили з обігу більше 78 тонн паливно-мастильних матеріалів, а також обладнання на 3 млн грн.

Учасники наради обговорили й питання діяльності в області Smart АЗС. Голова адміністрації доручив членам робочої групи з’ясувати статус функціонування таких заправок і наскільки їхня діяльність відповідає закону.

Також присутні звернули увагу на питання надання дозволів ДАБІ АЗС, які вже отримали ліцензію Державної податкової служби, оскільки є такі випадки, коли більше ніж з 250 ліцензій лише чотири мають дозволи ДАБІ.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!
Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина