Понеділок, 21 вересня 2020
. 16 oC пасмурно

EUR 32.95/33.56 USD 27.93/28.33
ukenru

Новини мiста

Ігор Марчук проведе зустріч за круглим столом зі спортсменами Кам'янця-Подільського

Pin It

 Народний депутат України Ігор Марчук сяде за стіл переговорів зі спортсменами міста.

23 січня депутат Верховної Ради України здійснив робочі візити в спорткомплекси міста Кам’янця-Подільського. Нардеп зустрівся з заслуженими тренерами та спортсменами міста. 

Під загрозою руйнування перебуває в цілому досить ефективна система підготовки спортсменів високого класу, які сприяють підвищенню міжнародного авторитету не тільки міста, а й України.

В Україні значно скорочується мережа дитячо-юнацьких спортивних шкіл, кількість національних змагань і навчально-тренувальних зборів. 

Особливе занепокоєння викликає нинішній стан утримання і використання матеріально-технічної бази фізичної культури і спорту. Сьогодні в Україні діє більше тисячі стадіонів, 580 плавальних басейнів, 16 тисяч спортивних залів, 26 палаців спорту з штучним льодом, 59 манежів, 60 тисяч спортивних майданчиків і полів, що становить лише половину нормативної потреби. Через відсутність стабільних джерел фінансування ця складна система спортивних споруд практично занепадає і не задовольняє потреб розвитку масового спорту, спорту вищих досягнень, розширення надання фізкультурно-оздоровчих послуг населенню. Фактично відсутня вітчизняна індустрія виробництва обладнання, інвентаря та інших товарів спортивно-туристичного призначення.

Незадовільно розвинута матеріально-спортивна база у сільській місцевості, де на 53 села припадає тільки один стадіон, на 25 сіл - один спортивний зал, на 715 - один критий плавальний басейн. Майже 60 відсотків населених пунктів не мають спортивних споруд, а ті, що є, не відповідають елементарним санітарно-гігієнічним і технічним вимогам. І як результат - тільки троє із ста сільських дітей мають можливість займатися в дитячо-юнацьких спортивних школах.

Президент Кам'янець-Подільської федерації тхеквондо Сергій Чайка розповідає, що продовжується перехід висококваліфікованих фахівців і спортсменів в інші сфери діяльності та їх виїзд на роботу за кордон. 

Невідповідність матеріально-технічної бази та інвентаря міжнародним стандартам може призвести найближчим часом до значного відставання спорту вищих досягнень від світового рівня. 

«З 24 лютого  разом зі спортсменами міста складемо стратегію розвитку за круглим столом. До того часу тренери згуртуються та підготують кожен свої пропозиції, виокремлять головну проблематику в  окремо взятих видах спорту. При наступній зустрічі спортсмени нададуть свої пропозиції і ми їх разом будемо втілювати в життя. Зі своєї сторони сьогодні проведу зустріч з міським головою Кам'янця-Подільського Михайлом Сімашкевичем на предмет того, щоб віднайти в місті приміщення, яке стане достойною спортбазою для наших спортсменів. Окрім того, до наступного приїзду на округ (24 лютого), разом з командою розглянемо проблемні питання, які сьогодні були оголошені спортсменами.» - повідомив Ігор Марчук журналістам Кам’янець LIVE.

До 24 лютого тренери міста зобов’язались підготувати план розвитку спортивної галузі не тільки в місті, а в окрузі в цілому.

Кам’янець LIVE проведе пряму трансляцію засідання круглого столу.

 

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина