Середа, 23 вересня 2020
. 14 oC переменная облачность

EUR 32.75/33.35 USD 27.95/28.35
ukenru

Новини мiста

Кам’янець-Подільський виділяє кошти на проєкти для молоді

Pin It

Сьогодні конкурсні умови презентували у міській раді.

Конкурс молодіжних проектів проводиться у Кам’янець-Подільському вже четвертий рік і реалізовується за бюджетні кошти. Про усі деталі сьогодні, під час брифінгу, розповів заступник міського голови Вадим Савчук.

«Міська рада приймає заявки від зареєстрованих громадських організацій. Зареєстровані вони можуть бути не обов’язково у Кам’янець-Подільському, але реалізація запропонованого проекту має бути обов’язково на території нашого міста. Проєкти мають бути цікавими та важливими для міста. На реалізацію кожного проєкту передбачена сума 50 тисяч гривень, з яких 75 відсотків виділяється із міського бюджету, а 25 – співфінансування заявників. Але частки фінансування можуть обговорюватися, залежно від проєкту», – розповів сайту «Є» Вадим Савчук.

Заявки можна подавати до 1 березня 2020 року до Департаменту гуманітарної політики Кам'янець-Подільської міської ради. Одна із основних вимог – проекти мають бути розраховані на молодь і втілюватися молоддю.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина