Середа, 23 вересня 2020
. 15 oC пасмурно

EUR 32.60/33.23 USD 27.95/28.35
ukenru

Новини мiста

Дитяча команда кам'янчан стала віце-чемпіоном Вінницької регіональної ліги сміху

Pin It

Минулого тижня у м. Вінниця відбувся фінал Вінницької регіональної ліги сміху. Серед 5 команд-фіналістів була представлена команда юних гумористів із Кам’янця-Подільського під назвою «StarHouse». У непростій боротьбі в двох конкурсах і батлі діти та їхній тренер Олександр Степаненко (учасник «Отдыхаем вместе», Хмельницький) вибороли звання віце-чемпіонів, лише трішечки поступившись київським гумористам із «Лови кураж».

Це була 5 гра сезону 2019 року. Через відбори до фіналу дісталися лише 5 із майже 2 десятків команд. Кам’янчани ж за сезон обійшли 17 конкурентів і грали на сцені Вінницького театру ім. Садовського разом із учасниками команд «Стояновка» (Молдова) та «Отдыхаем вместе» (Хмельницький).

У складі команди жартували та запалювали зал Злата та Маргарита Мазур, Глєб Свирида, Марія Сіроцінська, Поліна Вінник, Владислав Яловий, Вадим Березовський, Олександр Ковалюк, Олександр Довгалюк та Владислав Дзьордзій. Готувалися до участі юні зірки гумору під керівництвом Наталі Онищук та Віктора Перунського.

Зазначимо, що разом із участю в регіональній Лізі сміху «StarHouse» також стали переможцями Подільської Ліги гумору у травні 2019 року.

Команда та батьки дякують простору розвитку «StarHouse», редакторам і тренерам Вінницької регіональної ліги сміху та спонсорам і партнерам за підтримку гумористичних талантів на шляху до успіху.

Вінницька регіональна ліга сміху – це регіональний проект телевізійної «Ліги сміху», переможці якого отримують бонуси щодо участі у відборі до телевізійного сезону.

 

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина