Вівторок, 22 вересня 2020
. 14 oC переменная облачность

EUR 32.75/33.35 USD 27.95/28.35
ukenru

Новини мiста

Кам'янець-Подільський наступного тижня передасть статус "Молодіжної столиці України"

Pin It

Наступного тижня Кам'янець-Подільський передасть статус "Молодіжної столиці України" цьогорічному переможцю - місту Тернопіль. Про це на своїй сторінці у фейсбук повідомив мер Кам'янця-Подільського Михайло Сімашкевич.

"Уже наступного тижня передаємо статус "Молодіжна столиця України" файному місту Тернопіль. Надзвичайно пишаюся, що Кам'янець цілий рік гідно попрацював у такому званні. Разом з нашою молоддю ми планували й втілювали масу заходів. Тепер будемо їздити до сусідів)). Тому тернополянам - наснаги й багато ідей! А ми й надалі будемо розвивати молодіжну політику і рухатися лише вперед!" - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, місто Кам'янець-Подільський минулого року стало переможцем конкурсу "Молодіжна столиця України", і увесь 2019 рік носило звання Молодіжної столиці України!

Основною тезою презентації міста на конкурсі було поєднання історичних традицій і сучасності, зокрема, твердження про те, що 100 років тому місто було останньою столицею УНР, тож у 2019 воно має знову стати столицею - адже таке буває раз на 100 років.

У результаті відкритого засідання Наглядової Ради з визначення переможця національного конкурсу «Молодіжна столиця України», було визначено переможця серед 10 претендентів.

За звання переможця та статус «Молодіжна столиця України-2019» змагалися 10 міст: Івано-Франківськ; Кам’янець-Подільський; Кременчук; Луцьк; Маріуполь; Одеса; Тернопіль; Харків; Хмельницький; Чернігів.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина