Вівторок, 22 вересня 2020
. 14 oC переменная облачность

EUR 32.75/33.35 USD 27.95/28.35
ukenru

Новини мiста

У Кам'янці-Подільському ліквідували незаконний акцизний склад

Pin It

Про це інформує Depo.Хмельницький з посиланням на пресслужбу ДФС.

Співробітники податкової міліції Хмельниччини в процесі проведення операції "Акциз-2020", спільно із Національною поліціє та Службою безпеки в області встановили факт зберігання на митній території України пального на акцизному складі, який не зареєстрований у системі електронного адміністрування реалізації пального на території Кам’янця-Подільського.

Як кажуть в ДФС, "комерцією" займався місцевий житель, який здійснював діяльність за дорученням від ФОП. Податківці провели огляд автозаправної станції, в результаті чого вилучили з протиправного обігу дизельне паливо у кількості 3 900 літрів орієнтовною ринковою вартістю понад 100 тисяч гривень та ємності з автозаправною колонкою орієнтовною ринковою вартістю 150 тисяч гривень.

За вказаним фактом відносно дій порушника складено протокол про адміністративне правопорушення за ч.5 ст.164 КУпАП – порушення порядку провадження господарської діяльності. Ємності та обладнання, яке використовувалось на незаконно встановленому акцизному складі, демонтовано.

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина