Неділя, 20 вересня 2020
. 19 oC пасмурно

EUR 32.85/33.45 USD 27.85/28.25
ukenru

Новини мiста

На Хмельниччині припинено функціонування 38 нелегальних АЗС

Pin It

Вчора, відбулася всеукраїнська відеоселекторна нарада, яку провів Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.

Під час наради були обговорені заходи з припинення діяльності закладів грального бізнесу, заходи з протидії незаконному обігу деревини та заходи з протидії незаконному обігу та роздрібній торгівлі пальним.

Як наголосив Олексій Гончарук, в Україні не буде тіньового ринку нафтопродуктів. «Усі схеми будуть викриті й ліквідовані, а їхні учасники – притягнуті до відповідальності», – сказав він.

Як зазначив під час наради голова адміністрації Дмитро Габінет, на рівні області відповідна робота розпочата з минулого року. «Попри те, що пройшло не так багато часу, ми вже маємо реальні результати цієї спільної діяльності. На Хмельниччині було припинено функціонування 38 нелегальних АЗС. І ми продовжуємо цю роботу, – зазначив посадовець. – Правило тут одне – усі мають працювати за законом».

В області було перевірено 47 АЗС, 13 було демонтовано самостійно, 7 демонтовано примусово. Вилучено з обігу 22,55 тонн паливно-мастильних матеріалів, а також обладнання на суму 850 тис.грн. Відкрито 2 адміністративних та 6 кримінальних проваджень.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина