Четвер, 27 лютого 2020
. 6 oC облачно с прояснениями

EUR 26.25/26.74 USD 24.25/24.64
ukenru

Новини мiста

У Кам'янці-Подільському соціальний автобус готовий виїхати на маршрут

У Кам’янці-Подільському запроваджено новий соціальний проєкт, завдяки якому вихованці навчально-реабілітаційного центру Хмельницької обласної ради, що на вул. Суворова, 22, зможуть доїжджати на навчання спеціальним автобусом. Його старт – 13 січня. Про це повідомляє прес-центр міської ради.

Наразі йдеться про дітей, які пересуваються на візках та за допомогою ходунків.  Розроблено відповідний маршрут з урахування всіх адрес. Як зазначається, спеціальний транспорт безкоштовно відвозитиме дітей як на навчання, так і назад додому.

-  Автобус виїжджатиме на маршрут о 7.30 і забиратиме вихованців центру о  18.30, оскільки йдеться не лише про навчання, але й про реабілітацію, яку проходять тут діти, - коментує міський голова Михайло Сімашкевич.

- Наш заклад – єдиний у місті, де навчаються діти, які самостійно не пересуваються, та діти з особливими освітніми потребами, зумовленими складними порушеннями в розвитку. Це – 181 вихованець, 100 з яких – жителі міста, - додає директор центру Інна Ганушкевич. 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!
Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина