Четвер, 27 лютого 2020
. -2 oC пасмурно

EUR 26.35/26.89 USD 24.20/24.57
ukenru

Новини мiста

Нарешті: цього року планують зробити дорогу до Бакоти

Дорогу зроблять за кошти державного бюджету, передає сайт Є.

Про це повідомив голова Староушицької громади Анатолій Тимчук. За його словами, планується, що прокладуть відрізок дороги протяжністю близько 2,5 кілометра.

«Це відрізок дороги, від траси Кам’янець-Подільський – Стара Ушиця у напрямку до Бакотського монастиря. Це найгірший шматок дороги і ми, нарешті, його відремонтуємо. Сподіваємося, що з часом і решту дороги зробимо», – каже Анатолій Тимчук.

Орієнтовно, цей відрізок дороги обійдеться у 10,5 мільйона гривень. Рішення про капітальний ремонт доріг до туристичних об’єктів області було прийняте на одній із комісій по розподілу коштів на ремонти доріг місцевого значення. На 2020 рік заклали кошти на ремонт доріг до Бакоти та Сатанова.

Читайте також: Ігор Марчук відвідав Староушицьку громаду

Також, окрім цієї дороги, у Староушицькій громаді у 2020 році планують прокласти ще 1,9 кілометра дороги у два різні напрямки.

«Частину дороги прокладемо на відрізку Нефедівці-Подільське, де минулого року зробили понад два кілометри дороги. Ще частину – у напрямку села Чабанівка, адже воно, у перспективі, також буде частиною нашої громади», – розповідає Анатолій Тимчук.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!
Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина