Неділя, 27 вересня 2020
. 14 oC небольшой дождь

EUR 32.50/33.12 USD 28.00/28.41
ukenru

Новини мiста

Ігор Марчук прозвітував про виконану роботу у 2019 році

Pin It

Народний депутат України Ігор Марчук прозвітував про виконану роботу у 2019 році.

"Шановна Громадо, дорогі Друзі!

Ми з вами прожили ще один насичений подіями рік. Для кожного він став особливим і визначним.

Для мене особисто чотири останні місяці року, що минає, дали старт новому відповідальному етапу служіння народові та громаді.
І мені за цей період анітрохи не соромно.

За цей час я взяв безпосередню участь у розробці та підготовці двох законопроектів, став співавтором ще п'яти законодавчих ініціатив.

Як голова постійної делегації України у Парламентській асамблеї Центральноєвропейської ініціативи я представляв Україну у Римі, де обговорювалася низка важливих для нашої країни інфраструктурних проектів для покращення конкурентоспроможності бізнесу у центральноєвропейському регіоні та було прийнято Остаточний документ ЦЄІ з правками, внесеними українськими парламентаріями.

Наша політсила дотримала своєї обіцянки, нарешті знявши депутатську недоторканність; ми прийняли закон "Про особливу процедуру усунення Президента України з поста (імпічмент)"; відновили покарання за незаконне збагачення; надали можливість добровольцям, що захищають цілісність та незалежність нашої держави, отримати статус УБД. Загалом разом із колегами ми прийняли 390 законодавчих актів.

Наш Президент тримає дане виборцям слово і поступово, але впевнено, крокує до такого довгоочікуваного Україною миру. Запуск Нормандського формату і обміни полоненими свідчать про це дуже красномовно. А ми, в свою чергу, забезпечуємо законодавчу підтримку президентських ініціатив.

Як депутат-мажоритарник, відповідальний перед своєю громадою, я вже встиг здійснити масштабну підготовчу роботу на окрузі та вивчити основні проблемні питання, яких за недавні роки назріло чимало.
Всього лише за чотири тижні, які були відведені для роботи в окрузі, я налагодив контакт з очільниками міста, районів та головами майже всіх ОТГ округу. Провів дві зустрічі з мером міста, низку зустрічей з керівниками та представниками органів місцевого самоврядування Кам'янця-Подільського та Нової Ушиці, депутатами місцевих рад, підприємцями та лідерами громадських організацій. За час роботи в окрузі я відвідав майже всі ОТГ, поспілкувався з представниками місцевих громад та разом з очільниками усіх територіальних одиниць пропрацював план подальших спільних дій у напрямку їх розвитку.

За цей час я провів понад 200 зустрічей, опрацював 194 звернення, підготував 2 депутатські запити, виділив понад 100 000 власних коштів благодійної допомоги.

Я тішусь тим, що разом із місцевими підприємцями дав старт партнерському проекту у сфері благодійності, котрий став яскравим прикладом співпраці представника законодавчої влади із приватним підприємництвом.

Це лише початок, і я глибоко переконаний, що у прийдешньому році нам обов'язково вдасться реалізувати задумане, виконати свої обіцянки і стати ще на крок ближче до миру та нашої спільної щасливої країни мрії.

Я бажаю кожному у Новому році світлих думок, яскравих вражень і важливих звершень!

З Новим Роком!!!" - написав нардеп на своїй сторінці у фейсбук.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина