Вівторок, 22 вересня 2020
. 16 oC небольшая облачность

EUR 32.75/33.35 USD 27.95/28.35
ukenru

Новини мiста

Напередодні свят подарунки отримали члени громадської організації "ДІТИ-ІНВАЛІДИ ДЦП ТА ІНВАЛІДИ "НАША МРІЯ"

Pin It

Напередодні новорічних свят членів громадської організації "ДІТИ-ІНВАЛІДИ ДЦП ТА ІНВАЛІДИ "НАША МРІЯ" привітав помічник народного депутата України Ігоря Марчука Олександр Дяконов. 

Пряма мова:  "Народний депутат України Ігор Марчук вітає усіх з прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим! 

Новий рік – це завжди старт. Початок чогось непередбачуваного і незвіданого. Тому зустрічати його завжди так хвилююче.  Народний депутат бажає Вам в Новому 2020 році знайти велике щастя, відчути тепло і благодать. Щоб  любов і благополуччя стали вашими вірними супутниками протягом всього року.

До нас наближається Новий 2020 рік. Прийдешній рік – високосний. Тому нехай в ньому буде не тільки більше днів, але і більше успіхів, позитивних емоцій, довгоочікуваних подарунків, більше свят, щирих почуттів і щасливих миттєвостей! Новорічне свято – це завжди нові надії і сподівання, нові життєві задуми і бажання. З новими силами та щасливими відчуттями досягайте успіхів та здійснюйте свої мрії. Нехай щастить кожного дня, а вдача буде поруч з вами увесь рік! Щасливого Нового року та веселого Різдва", - привітав всіх присутніх Олександр Дяконов.

 Окрім того, на свято завітав Святий Миколай, який побажав присутнім миру, здоров’я та благополуччя.

Від народного депутата України Ігоря Марчука та підприємців міста присутнім вручили святкові подарунки. Після теплого спілкування та щирих привітань всіх запросили до солодкого столу.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина