Середа, 23 вересня 2020
. 18 oC небольшая облачность

EUR 32.60/33.23 USD 27.95/28.35
ukenru

Новини мiста

У Кам'янці-Подільському платіжки за грудень будуть перераховані в січні в бік зменшення на відсоток здешевлення газу: Міськтепловоденергія

Pin It

Відповідно до постанови КМУ №1082 від 24.12.2019р., якою внесено зміни до «Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення...» №630 від 21.07.2005р. комунальним підприємством «Міськтепловоденергія» в січні 2020р. буде здійснено перерахунок нарахувань за теплову енергію, послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води за грудень 2019р. споживачам у зв’язку із зміною ціни природного газу. Тобто, платіжка за грудень буде перерахована в січні в бік зменшення на відсоток здешевлення газу.

Про це йдеться у офіційному повідомленні комунального підприємства.

Нагадаємо,  раніше Олексій Гончарук повідомив, що оплата за централізоване теплопостачання в Україні зменшиться на 30%. 

"Сума в платіжці за тепло має знизитись до 30%. Уряд сьогодні ухвалив рішення, яке дозволяє зменшити суму в платіжці за тепло до 30%. Це результат спільної роботи нашої команди та Президента України Володимира Зеленського.

Так, від сьогодні теплопостачальники можуть перерахувати платіжки. За нашими розрахунками, платіжка за грудень може бути вже нижча на 30%. Всі відповідні інструменти ми надали місцевій владі. Щойно на Раді розвитку громад і територій звернувся до міських голів та органів місцевого самоврядування, аби вони провели відповідні перерахунки. Українці повинні відчути зміни у своїх платіжках вже зараз, а не через 3-5 років. Ми дали необхідний механізм. Тепер вся відповідальність — на владі на містах", - йдеться у повідомленні прем'єр-міністра України.

Водночас президент Володимир Зеленський зазначив, що ціни на газ знизились майже на 30%, але тарифи не зменшились. Тож уряду було доручено розробити механізми, які забезпечать "справедливі тарифи".

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина