Четвер, 27 лютого 2020
. 6 oC облачно с прояснениями

EUR 26.25/26.74 USD 24.25/24.64
ukenru

Новини мiста

До костелу в Кам’янці-Подільському передали відреставрований старовинний образ

Ще 11 картин поповнили фондосховище Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника, передає сайт Є.

Відреставрований студентами університету Кам’янець-Подільського Національного університету імені Івана Огієнка старовинний образ святого Стефана передали до кафедрального костелу святих Петра і Павла. Саме сьогодні, 26 грудня, у День святого Стефана, відновлений образ знову займе своє місце у сакральному просторі храму.

Окрім того, до фондосховищ Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника повернулися 11 відреставрованих робіт. Як зазначається на сторінці заповідника у фейсбуці, саме в стінах Галереї мистецтв щороку проходить прилюдний захист магістерських робіт студентів-реставраторів кафедри Образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва і реставрації творів мистецтва Кам’янець-Подільського Національного університету імені Івана Огієнка . Цьогоріч під час захисту студенти представили відреставровані картини, декоративне поліхромне різьблення та копії живописних творів.

У музеї додають, що за 10 років, відколи в університеті було запроваджено спеціальність «Реставрація творів мистецтва», до фондосховища музею повернулося близько двох сотень відреставрованих старовинних полотен.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!
Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина