Неділя, 27 вересня 2020
. 14 oC небольшой дождь

EUR 32.50/33.12 USD 28.00/28.41
ukenru

Новини мiста

Вибори в новостворених ОТГ Хмельниччини: більшість - у пропрезидентської партії

Pin It

В одній з громад буде призначений другий тур виборів, передає сайт Є.

В чотирьох новостворених об'єднаних територіальних громадах Хмельниччини, вчора, 22 грудня відбулись перші вибори. За словами голови Хмельницького обласного осередку громадської організації «Комітет виборців України» Юрія Ануфрієва, вже відомі результати першого підрахунку голосів та остаточна явка виборців на дільниці.

Так, у Сахновецькій сільській ОТГ Старокостянтинівського району, на голову тергромади балотувалось 2 кандидати, а у депутати сільської ради - 64 кандидати. Саме у цій громаді зафіксували найбільший показник явки виборців - 67,7 відсотка. За результатами першого підрахунку голосів на посаду голови громади проходить кандидат від партії ВО «Батьківщина». Та на одній з виборчих дільниць буде призначений другий тур виборів, оскільки двоє депутатів отримали однакову кількість голосів.

У Сахновецькій сільській ОТГ Ізяславського району на сільського голову тергромади балотувалось 4 кандидати, у депутати сільської ради - 31 кандидат. Явка виборців склала 62,2 відсотка. За результатами першого підрахунку голосів на посаду голови громади проходить кандидат від партії «Слуга народу».

У Заслучненській сільській ОТГ Красилівського району на сільського голову тергромади балотувалось 5 кандидатів, у депутати - 45 кандидатів. Явка виборців склала 57,9 відсотка. На посаду голови громади, за проміжними результатами, проходить кандидат від партії «Слуга народу».

У Плесненській сільській ОТГ Шепетівського району на сільського голову тергромади балотувалось 7 кандидатів, у депутати - 40 кандидатів. Явка виборців склала 57,7 відсотка. На посаду голови громади, за проміжними результатами, проходить самовисуванець.

За словами Юрія Онуфрієва, під час виборчого процесу порушень спостерігачі не фіксували. Вибори почались і завершились вчасно. Головною особливістю цих виборів називає те, що серед кандидатів у депутати, які взяли участь у виборах, представники лише двох політичних сил.

«Характерно те, що взяли участь у виборах кандидати в депутати від двох партій «Слуга народу» і «Батьківщина». Лише в Сахновецькій ОТГ Старокостянтинівського району були представники від «Європейської солідарності» та самовисуванці. Це видається дещо дивним, адже політичних партій, які зазвичай беруть участь у виборах, значно більша. По результатах першого підрахунку більшість на цих виборах отримала політична сила «Слуга народу», - коментує Юрій Анатолійович.

Додає, що на даний час порушень в протоколах та підрахунках голосів не зафіксовано. Офіційні результати виборів будуть оголошені згідно з процедурою.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина