Неділя, 20 вересня 2020
. 19 oC пасмурно

EUR 32.85/33.45 USD 27.85/28.25
ukenru

Новини мiста

Кам'янчанка потрапила до суперфіналу «МастерШеф»

Pin It

За перемогу змагається Лілія Сорокіна, передає сайт Є.

До фіналу кулінарного шоу «МастерШеф», яке транслюється на каналі СТБ, дійшли сім учасників. У новому випуску програми, який вийшов на екрани вчора, кулінари-аматори змагалися за місце у суперфіналі. Серед них – 28-річна кам’янчанка Лілія Сорокіна.

У першому випробуванні учасники готували нову страву з тих продуктів, які вони колись використовували для приготування страви на телекастингу.

«Це ті інгредієнти, що колись подарували вам надію. Саме з них ви приготували першу переможну страву на нашій кухні, - заявив перед початком змагань Ектор Хіменс-Браво. - Вже тоді ви вразили нас своєю кулінарною майстерністю. А тепер ви маєте перевершити себе».

Кам’янчанка у цьому завданні вирішила приготувати рулет з качиної грудки з п'яною грушею та імбирем. Все це вона доповнила грушевим пюре з малиною та карамелізованими в соєвому соусі фруктами. У результаті, жінка пройшла до наступного випробування.

В останньому конкурсі перед суперфіналом шістку фіналістів розділили на дві команди: синіх та червоних. У заміському елітному ресторані кулінарам довелося працювати у ритмі реального ресторану. Відвідувачі, які приходили у заклад, не здогадувались про зйомки шоу.

«Сьогодні уперше ви будете працювати на сто відсотків у режимі реального ресторану. Відвідувачі зроблять вам реальні замовленні і вам їх потрібно виконувати. Відвідувачі не знають, що тут знімається «МастерШеф». Для них головне прийти і смачно поїсти», - пояснив суддя проєкту.

За правилами фінального випробування, меню у двох команд було однаковим – це три найпопулярніші страви з одного із ресторанів азійської кухні Ектора. Перед початком випробування аматорам провели майстер-клас, а потім дали півтори години на заготовки. Далі ресторан приймав гостей.

Суддя шоу особисто перевіряв кожну страву фіналістів і вирішував, чи будуть вони виходити в зал. Таким чином за кожну видану страву команда отримувала бал. У результаті за загальною кількістю балів визначилась команда переможців, яка потрапила у суперфінал «МастерШефа». Нею стала команда «червоних» у складі Лілії Сорокіної, Руслана Лучкова та Сергія Денисова.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина