Вівторок, 07 липня 2020
. 18 oC ясно

EUR 30.05/30.80 USD 26.80/27.20
ukenru

Новини мiста

Табличок «Moreinfo» на мапі міста стало більше

Відтепер найцікавіші і найпопулярніші пам’ятки архітектури Кам’янця-Подільського облаштовані 24-ма інтерактивними табличками для туристів.

Сьогодні в місті презентували ще тринадцять таких дошок, зокрема на Алеї закоханих. За словами автора проєкту «Moreinfo» Михайла Дьомшина, потенціал у міста для розвитку цього проєкту є. Нині Кам’янець-Подільський увійшов до топ-10 міст за кількістю сканувань табличок. Так, популярністю в мандрівників користується Замковий міст. А ось з іноземних гостей цією новинкою найбільше цікавляться жителі Торонто (Канада).

 

Зазначимо, що на кожній табличці є короткий опис пам’ятки українською, англійською мовами та шрифтом Брайля, QR-код та NFC-мітка. Мітка передає повну інформацію про об’єкт на смартфон без доступу до інтернету, а QR-код перенаправляє на сторінку пам’ятки на сайті moreinfo.ua. Тут знаходиться опис, історія та цікаві факти про об’єкт поки що тільки сімома мовами.

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина