Неділя, 27 вересня 2020
. 18 oC дождь

EUR 32.50/33.12 USD 28.00/28.41
ukenru

Новини мiста

Презентація дебютного кліпу гурту «Експансія»

Pin It

Музичний фільм створено режисером Андрієм Зайцем на пісню «Перемагай», яка є офіційним саундтреком художнього фільму «Одного разу в місті на камені».

Гурт "Експансія" заснований у 2003 році. За 16 років існування колектив перемагав в місцевих, всеукраїнських та міжнародних конкурсах. В активі гурту - багато пісень на різну тематику. Є і патріотичні, і соціальні, ліричні та просто веселі композиції. Пісню "Перемагай" було написано спеціально для Кам’янець-Подільського художнього фільму "Одного разу в місті на камені", прем’єра якого відбулася 15 вересня на ІІІ Міжнародному кінофестивалі «Бруківка». Вокаліст і гітарист гурту зіграли у фільмі невеличкі камео.

Сама пісня розповідає історію одного з головних героїв стрічки – «Одинака», якого зіграв кам’янчанин Карапет Баджаксузян.


Нагадаємо, що «Експансія» написали музику та виконали гімн «Молодіжної Столиці України», статус якого Кам’янець-Подільський здобув у 2019 році.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина