Вівторок, 22 вересня 2020
. 14 oC переменная облачность

EUR 32.75/33.35 USD 27.95/28.35
ukenru

Новини мiста

Головну ялинку Кам’янця-Подільського склали з майже пів тисячі дерев

Pin It

Відкриття заплановане на завтра, 19 грудня, передає сайт Є.

Для того, щоб зібрати головну новорічну ялинку Кам’янця-Подільського, яка встановлена у парку Героїв Євромайдану, знадобилося 450 хвойних дерев.

«Усі ялинки були зрубані в Панівецькому лісничому господарстві. Вартість покупки обійшлася для міського бюджету в 50 тисяч гривень. Ми спеціально не хочемо купувати штучну ялинку, адже вона не має того аромату, що жива. Тому поки ми за живі деревцята. До того ж, вони ростуть на ялинкових плантаціях, які спеціально вирощуються для продажу», - розповів заступник міського голови Кам’янця-Подільського Сергій Бабій.

Відкриття головної ялинки міста відбудеться завтра, 19 грудня. Для містян та гостей міста у парку Героїв Євромайдану відбудеться театралізоване дійство «Лускунчик і Мишачий король». Окрім цього, для дітей організують розважальну програма. Також відбудеться передача місту Вифлеємського вогню миру.

До речі, завтра також у місті запрацює і світлиця святого Миколая. О 14:00, у Виставковій залі на вулиці Соборній, 29-А він чекатиме дітей, які отримають солодкі подарунки, зможуть зробити з ним фото та взяти участь у новорічних майстер-класах. Працюватиме світлиця щовихідних до 29 грудня, із 16:00 до 18:00.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина