Четвер, 27 лютого 2020
. -2 oC пасмурно

EUR 26.35/26.89 USD 24.20/24.57
ukenru

Новини мiста

Робоча група з ліквідації стихійної торгівлі прозвітувала про результати

Робоча група з ліквідації стихійної торгівлі прозвітувала про результати роботи за місяць. Про це йдеться у повідомленні прес-центру міської ради.

Для вирішення проблеми торгівлі у невстановлених місцях - на вул. Князів Коріатовичів та пр. Грушевського – робоча група впродовж місяця проводила роз’яснювальну роботу з продавцями та покупцями. А саме: щоденно розповсюджувала інформаційні матеріали-пам’ятки «Незаконній торгівлі - НІ», у яких зазначалося про кількість вільних місць на ринках, їхню вартість, можливу шкоду для здоров’я покупців від покупок на стихійних ринках, а також, що з початком грудня 2019 року контролюючими органами міста до порушників будуть вживатися штрафні санкції. Тобто всі громадяни-продавці були попереджені про заборону незаконної торгівлі та фінансові наслідки за її здійснення, - йдеться у повідомленні.
 
Крім цього, адміністраціями центрального та гуртового ринків було завчасно підготовлено торгові ряди і прилавки для сільгоспвиробників – жителів сільської місцевості.

У результаті проведених підготовчих заходів з другого грудня особи, які тривалий час здійснювали незаконну торгівлю на вул. Князів Коріатовичів та пр. Грушевського, працюють на ринках: підприємці ринків розпочали торгівлю у своїх кіосках, а жителям сільської місцевості надано місця на прилавках.

У прес-центрі зазначають, що незабаром робоча група зверне увагу на дотримання законодавства із заборони стихійної торгівлі на інших територіях міста, зокрема, на мікрорайоні Жовтневому та Черемушках. Тим паче, що для всіх бажаючих сільгоспвиробників і там, і там наявні вільні торгові прилавки.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!
Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина