Середа, 23 вересня 2020
. 18 oC небольшая облачность

EUR 32.60/33.23 USD 27.95/28.35
ukenru

Новини мiста

Кам’янчанка потрапила до фіналу «МастерШеф»

Pin It

Жінка змагається за перемогу в проєкті «МастерШеф», передає сайт Є.

Днями вийшов новий випуск кулінарного шоу «МастерШеф»-9, який транслюється на каналі СТБ. Тиждень за тижнем кулінари-аматори проходили випробування, боролися один з одним за перемогу в шоу. Серед них 28-річна Лілія Сорокіна з Кам’янця-Подільського.

Минулого тижня учасники проєкту змагалися за місце у фіналі. У підсумку до наступного етапу пройшли семеро кулінарів. Вдалося це і кам’янчанці. Чи зможе Лілія вибороти місце у суперфіналі шоу, стане відомо наступної п’ятниці, 20 грудня. Тоді відбудеться трансляція фіналу «МастерШефа».

Як повідомляється на сторінці проєкту, Лілія Сорокіна за освітою перукар, але з 18-ти років працювала у сфері розваг: арт-директором нічного клубу, адміністратором розважального комплексу, керуючою готельно-розважального комплексу. Для кам’янчанки кухня та кулінарне мистецтво – добре знайомі слова ще з дитинства, адже її покійна мама все життя працювала у кращих ресторанах міста. Сестра також працює кухарем і дівчину завжди тягло йти, так би мовити, по династії. Ліля втомилася від життя у маленькому місті, хоче розвиватися як особистість та кулінар. Анкету на участь у «МастерШеф» потайки від Лілі заповнили її подруги. Для дівчини проєкт – шанс почати нове життя.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина