Четвер, 27 лютого 2020
. 6 oC облачно с прояснениями

EUR 26.25/26.74 USD 24.25/24.64
ukenru

Новини мiста

З нелегальної АЗС на Хмельниччині податківці вилучили понад 40 тис. літрів пального

Майже на два мільйони гривень нелегального пального вилучили у підприємливої жительки Кам'янця-Подільського.

На Хмельниччині податкові міліціонери вилучили з протиправного обігу пального більш на мільйон гривень, передає Depo.Хмельницький з посиланням  на пресслужбу ДФС.

Під час проведення операції "Акциз-2019" працівники оперативного управління ГУ ДФС у Хмельницькій області встановили факт незаконної роздрібної реалізації паливно-мастильних матеріалів однією із жительок Кам’янець-Подільського району, яка не будучи зареєстрованою як фізична особа-підприємець та не маючи відповідних дозвільних документів, із автозаправної станції здійснювала реалізацію дизпалива та бензину.

Працівники податкової міліції провели огляд автозаправної станції, за результатами якого виявили та вилучили з протиправного обігу дизельне паливо у кількості 14 200 літрів, на суму 422 тисячі гривень, бензин марки А-92 у кількості 9 300 літрів, на суму 260 тисяч гривень, бензин марки А-92 "Преміум" у кількості 9 150 літрів, на суму 247 тисяч гривень., бензин марки А-95 у кількості 8 900 літрів, на суму 253 тисячі гривень та п'ять ємностей з двома автозаправними колонками загальною вартістю 500 тисяч гривень.

Загалом з протиправного обігу вилучено товарно-матеріальних цінностей на загальну суму 1,7 млн грн, у тому числі паливно-мастильних матеріалів орієнтовною ринковою вартістю – 1,2 млн грн. За вказаним фактом складено протокол про адміністративне правопорушення за ч.1 ст.164 КУпАП – порушення порядку провадження господарської діяльності.

 

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!
Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина