Середа, 23 вересня 2020
. 18 oC небольшая облачность

EUR 32.60/33.23 USD 27.95/28.35
ukenru

Новини мiста

Кам'янецьким чиновникам не дозволили збагатитися на закупівлі палива

Pin It

Чергову оборудку з паливо-мастильними матеріалами викрили працівники прокуратури

Суд, за позовом Кам’янець-Подільської прокуратури, зобов’язав постачальника дозакупити паливно-мастильні матеріали за умовами укладеного договору, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу прокуратури Хмельницької області.

Підприємство-постачальника з "допомоги" управління охорони здоров’я Кам’янець-Подільської міської ради завинило державі майже півтони пального.

У лютому минулого року тендерний комітет управління охорони здоров’я міської ради закупив пальне та із переможцем відкритих торгів уклав договір про закупівлю за бюджетні кошти 34 тис. літрів бензину марки А-92 на загальну суму – 885 тис. грн.

А далі, всупереч нормам Закону України "Про публічні закупівлі" та положень договору, без будь-яких підстав, у квітні між замовником та постачальником укладено додаткову угоду, якою запланований загальний обсяг пального зменшено, чим збільшено ціну за одиницю товару. Хоча ринкові ціни на бензин А-92 з часу проведення закупівлі тільки зменшелись. 

Враховуючи загрозу порушення економічних інтересів держави, судом зазначену додаткову угоду до договору про закупівлю паливно-мастильних матеріалів визнано недійсною.

Попри рішення суду, постачальник так і не поставив частину товару, а тому виконати умови договору в повному розмірі прокуратура вимагала у судовому порядку.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина