Неділя, 23 лютого 2020
. 11 oC пасмурно

EUR 26.10/26.53 USD 24.20/24.51
ukenru

Новини мiста

Завтра у Камянці-Подільському запускають новий автобусний маршрут

Маршрут №1А сполучатиме село Довжок та Кам’янець, передає сайт Є.

З понеділка, 9 грудня і впродовж місяця у Камянці-Подільському тестуватимуть новий маршрутний напрямок – №1А «Довжок – центральний ринок». Як повідомляє пресслужба Камянець-Подільської міської ради, така необхідність виникла, через те, що на маршруті №42, який довозив селян у місто залишився лише один автобус. Тому громада села і міста вирішили розробити новий маршрут, оскільки чимало жителів Довжка, працюють у місті, а добиратися до центру не мають чим.

Новий маршрут №1А забезпечуватимуть чотири одиниці транспорту. Курсуватиме він від села Довжок і до центрального ринку міста. З 7 години до 8.30 вони курсуватимуть з інтервалом у 10 хвилин, з 8.30 до 19 години з інтервалом у 15 хвилин.

За словами заступника Камянець-Подільського міського голови Сергія Бабія, протягом першого тестового місяця, вивчатимуть пасажиропотік маршруту та розроблятимуть графіки руху аби вони були зручними для всіх.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!
Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина