Понеділок, 21 вересня 2020
. 16 oC пасмурно

EUR 32.95/33.56 USD 27.93/28.33
ukenru

Новини мiста

Завтра у Камянці-Подільському запускають новий автобусний маршрут

Pin It

Маршрут №1А сполучатиме село Довжок та Кам’янець, передає сайт Є.

З понеділка, 9 грудня і впродовж місяця у Камянці-Подільському тестуватимуть новий маршрутний напрямок – №1А «Довжок – центральний ринок». Як повідомляє пресслужба Камянець-Подільської міської ради, така необхідність виникла, через те, що на маршруті №42, який довозив селян у місто залишився лише один автобус. Тому громада села і міста вирішили розробити новий маршрут, оскільки чимало жителів Довжка, працюють у місті, а добиратися до центру не мають чим.

Новий маршрут №1А забезпечуватимуть чотири одиниці транспорту. Курсуватиме він від села Довжок і до центрального ринку міста. З 7 години до 8.30 вони курсуватимуть з інтервалом у 10 хвилин, з 8.30 до 19 години з інтервалом у 15 хвилин.

За словами заступника Камянець-Подільського міського голови Сергія Бабія, протягом першого тестового місяця, вивчатимуть пасажиропотік маршруту та розроблятимуть графіки руху аби вони були зручними для всіх.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина