Четвер, 27 лютого 2020
. -2 oC пасмурно

EUR 26.35/26.89 USD 24.20/24.57
ukenru

Новини мiста

На Кам’янеччині відкрилася амбулаторія сімейної медицини

На Кам’янеччині відкрилася  амбулаторія сімейної медицини, збудована за програмою «Доступна медицина»

В Китайгородській ОТГ на Кам’янеччині 4 грудня відбулося урочисте відкриття Вихватнівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Це 12 амбулаторія, збудована в області в рамках реалізації державної програми «Доступна медицина». Програма спрямована на забезпечення доступу мешканців сільської місцевості до якісної первинної медичної допомоги. На будівництво та оснащення закладу витрачено понад 8 млн.грн. Заклад обслуговуватиме жителів Вихватнівець та ще 12 навколишніх сіл. Амбулаторія побудована за кошти державного та місцевого бюджетів і є чудовим прикладом співпраці держави і громади.

 

Загальна вартість проекту відповідно до проектно-кошторисної документації, розповідає голова Китайгородської ОТГ Юрій Безродний, складає 8 млн. 206 тис. гривень.  Співфінансування з місцевого бюджету складає 10% - 820 тисяч гривень.

Амбулаторія оснащена автомобілем Renault Duster 2018 року випуску, що дозволить лікарю здійснювати виїзди на виклики до віддалених сіл для надання медичної допомоги. В співфінансуванні з місцевого бюджету - 78 тисяч гривень.

Держава вперше за останні роки звернула увагу на медичне обслуговування. Відтепер у сучасній будівлі є кабінет лікаря, маніпуляційна, кабінет щеплень.

На відкритті окрім керівників району та ОТГ були присутні новопризначений Голова Хмельницької ОДА Дмитро Габінет та помічник народного депутата України Ігоря Марчука Олександр Дяконов.

 «Сьогодні дійсно свято, тому що ми відкриваємо ще одну амбулаторію загальної практики сімейної медицини. І це навіть не половина того, що ми маємо відкрити за підтримки Президента України Володимира Зеленського, – зазначив очільник області. – Це гарна подія, тому що сьогодні медичні послуги стали ближчими і якіснішими. Люди матимуть змогу лікуватися в професійного лікаря».
Заклад буде обслуговувати 4 тисячі жителів Вихватнівець та ще 12 навколишніх сіл: Демшина, Рогізної, Колодіївки, Дерев’яного, Калачківець, Субіча, Броварів, Гелетини, Привітного, Ленівки, Китайгороду та Патринець.»

Помічник народного депутата України Ігоря Марчука Олександр Дяконов наголосив, що це значна подія для мешканців ОТГ і відкриття амбулаторії є прикладом того, що реформа децентралізації сприяє значному розвитку та відродженню українських сіл.  При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!
Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина