Субота, 06 червня 2020
. 21 oC пасмурно

EUR 29.70/30.40 USD 26.40/26.85
ukenru

Новини мiста

Ігор Марчук очолює делегацію Верховної Ради України на сесії Парламентського виміру у Парламентській асамблеї Центральноєвропейської ініціативи в Римі

Делегація Верховної Ради України бере участь у сесії Парламентської асамблеї Парламентського виміру Центральноєвропейської ініціативи в м. Рим (ІТАЛІЙСЬКА РЕСПУБЛІКА)

Про це йдеться у повідомленні народного депутата України та голови української делегації Ігоря Марчука.

8 листопада в м. Рим розпочала свою роботу чергова сесія Парламентського виміру Центральноєвропейської ініціативи. Голова української делегації - народний депутат України, член фракції політичної партії «Cлуга народу» (округ № 193 ) – Ігор Марчук.  До складу делегації також увійшли народні депутати України: Р. Павленко, М. Стефанчук, Є. Брагар та Д. Чорний. Постійна делегація Верховної ради України бере участь  у роботі її органів, зокрема, загальних комітетів та спільному засідання за участі трьох комітетів на тему розвиток інфраструктури для більш конкурентноспроможного бізнесу в регіоні Центральноєвропейської ініціативи. Сьогодні відбулися засідання комітетів з політичних питань та внутрішній справ, з економічних питань та комітету з питань культури. Під час засідання члени української делегації слільно з колегами з інших парламентів розглянули доповіді для подальшого їх ухвалення на пленарній сесії. На разі очікується також прийняття  остаточного документу за результатами роботи комітетів.

Сьогодні працюємо в Італії - у Римі розпочала свою роботу чергова сесія Парламентського виміру у Парламентській асамблеї Центральноєвропейської ініціативи. Маю честь очолювати делегацію українських парламентаріїв. Постійна делегація Верховної Ради України бере участь у роботі органів Центральноєвропейської ініціативи - зокрема, у роботі комітетів та спільному засіданні трьох комітетів на тему розвитку інфраструктури для покращення конкурентоспроможності бізнесу у центральноєвропейському регіоні, - йдеться у повідомленні народного депутата Ігоря Марчука.

 

Центральноєвропейська ініціатива (ЦЄІ) є регіональним угрупованням країн Центральної та Східної Європи, діяльність якої має на меті налагодження багатостороннього співробітництва у політичній, соціально-економічній, науковій та культурній сферах та сприяння на цій основі зміцненню стабільності і безпеки в регіоні. До її складу входить 18 країн – Албанія, Австрія, Білорусь, Боснія і Герцеговина, Болгарія, Хорватія, Чеська Республіка, Угорщина, Італія, Македонія, Молдова, Польща, Румунія, Сербія, Словаччина, Словенія, Чорногорія та Україна.

У листопаді 1989 р. у м. Будапешт Італією, Австрією, Угорщиною та Югославією було створено угруповання під назвою „Квадрогонале” з метою, зокрема, забезпечення підготовки Угорщини та Югославії до їхнього майбутнього членства у Європейському Союзі. Поступово розширюючись, у 1992 р. угруповання змінило назву на Центральноєвропейська ініціатива.

У реалізації своїх цілей ЦЄІ спирається на підтримку парламентарів та бізнесових кіл країн-членів через спеціально утворені структури. Це, відповідно, Парламентський вимір ЦЄІ та Ініціатива Центральноєвропейських торгівельних палат. Зазначені структури не входять безпосередньо до ЦЄІ і діють незалежно, здійснюючи загальну координацію через Секретаріат ЦЄІ.

Україна почала розвивати контакти з ЦЄІ у 1992 р. шляхом участі в діяльності кількох робочих груп Ініціативи. У березні 1994 р. наша держава отримала статус члена Асоційованої Ради ЦЄІ, а 31 травня 1996 р. набула статус повноправного члена.

Україна розглядає ЦЄІ, як важливий механізм інтеграції до європейського економічного та політичного простору, а також зміцнення стабільності в регіоні та подальшого розвитку всебічних відносин між країнами-членами Ініціативи. Фахівці України беруть участь у діяльності діючих у рамках ЦЄІ експертних мереж за такими напрямами як транскордонне співробітництво, транспорт, енергетика, наука і технології. На постійній основі здійснюється робота, спрямована на активізацію участі підприємств та організацій України у реалізації проектів співробітництва в рамках Ініціативи.

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина