П'ятниця, 05 червня 2020
. 25 oC ясно

EUR 29.70/30.35 USD 26.40/26.80
ukenru

Новини мiста

Збій в системі сайту: Ігор Марчук був присутній на всіх засіданнях ВР

 Аналіз відвідування пленарних засідань депутата від 193 виборчого округу (м.Кам’янець-Подільський, Кам’янець-Подільський район, Новоушицький район) Марчука Ігоря Петровича.

За  даними  вказаними на офіційному сайті Верховної Ради:

Округ №193. Марчук Ігор Петрович. Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”. На пленарних засіданнях Верховної Ради України присутній – 11, відсутній – 4 (за даними реєстрації депутата за допомогою електронної системи). За даними письмової реєстрації: присутній – 11, відсутній з поважних причин – 0, відсутній з невідомих причин – 4.

 

За даними сайту нардеп був відсутній на пленарних засіданнях 03.09.2019, 10.09.2019, 11.09.2019 та 13.09.2019.

За даними прямих трансляцій пленарних засідань відповідних дат народний депутат все ж таки був присутній. Запис на офіційному сайті Верховної Ради можна вважати як збій електронної системи.

 

 

 

 

Сам нардеп вже прокоментував ситуацію зі збоєм в системі сайту на своїй сторінці у фейсбук: 

 

Шановна Громадо, шановні Друзі!
Сьогодні на інформаційному ресурсі Вдало.info з посиланням на ресурси НГПua.info та LIGA.net, було розміщено новину про те, що я, як народний депутат України, був присутній на пленарних засіданнях Верховної Ради України 11 разів, а відсутній без поважних причин 4 рази за даними реєстрації депутата за допомогою електронної системи та за даними письмової реєстрації.

Шановні Друзі, повідомляю вам, що я, як народний депутат України, був присутній та брав участь у голосуванні на всіх без винятку пленарних засіданнях Верховної ради України з моменту набуття мною депутатських повноважень.
Інформація про результати моїх голосувань знаходиться у відкритому доступі на сайті Верховної Ради (http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_dep?vid=1&kod=170), де Ви зможете у будь-який момент проконтролювати голосування свого депутата та переконатися, що інформація, яка була сьогодні розповсюджена, не відповідає дійсності.

В свою чергу, я вже звернувся з листом до Комітету з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України з проханням виправити неточності, зазначені на сайті.

Так що, шановні Друзі, зрада скасовується, продовжуємо працювати!
Всім гарного та затишного вечора! - написав Ігор Марчук.

 

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина