П'ятниця, 05 червня 2020
. 25 oC ясно

EUR 29.70/30.35 USD 26.40/26.80
ukenru

Новини мiста

CRH Україна встановить національний рекорд з підйому цементу

4 жовтня на АТ «Подільський цемент», що входить в групу компаній CRH, буде встановлено національний рекорд з підйому 3,2 тонни цементу в мішках на платформі.

До реалізації проекту запрошено Федерацію стронгмену України на чолі з Василем Вірастюком.
 
Голова правління «Подільського цементу» Кевін Маккеон розповів, що підтримка ініціативи встановлення рекорду є символічною для підприємства.

«CRH є одним із лідерів цементної галузі України. Наш цемент користується популярністю серед споживачів завдяки таким його характеристикам, як міцність і надійність. Лідерські позиції в нашій справі стали можливими завдяки командній роботі професіоналів, що є однією з наших ключових цінностей. Пропозиція зі встановлення даного рекорду символічно відображає ці аспекти нашої діяльності. Тому ми запросили Федерацію стронгмену України як партнера в його реалізації», - розповів  Кевін Маккеон.

Заявка на встановлення рекорду зареєстрована Національним реєстром рекордів. Отож, його представники зафіксують це досягнення в Книзі національних рекордів України.

Встановлення  рекорду України з підйому цементу в мішках на платформі на Подільському цементному заводі відбудеться з нагоди відзначення 20-річчя компанії CRH в Україні в рамках Дня відкритих дверей на підприємстві 4 жовтня з  13.00 до 17.00 год.

Програмою заходів також передбачені: екскурсія на виробництво, пізнавальні активності і майстер-класи, фотозона, атракціони, розіграш подарунків.

Організатори радо запрошують гостей і забезпечують доїзд на підприємство: м. Кам’янець-Подільський,  вул. Хмельницьке шосе, 1а.


Проїзд:

Перший автобус: 12:00 – залізничний вокзал, вул. Пушкінська (Дари Поділля), «Юність», вул. Драгоманова, ринок, магазин «Делікатеси», вул. Північна (Сіріус), КЕМЗ, Мрія, «Руслана», «Дядя Вася», магазин «Родина», завод

Другий автобус: 12.00 -  ринок, вул. Героїв Небесної сотні, вул. Смірнова, «Родина», завод

Третій автобус: 12.00 – с. Вербка (клуб) – 12.20 - с. Гуменці (площа) – завод

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина