Вівторок, 11 серпня 2020
. 18 oC ясно

EUR 32.05/32.70 USD 27.40/27.80
ukenru

Новини мiста

Василя Сукача призначили заступником міського голови

10 вересня на сімдесят шостій черговій сесії Кам'янець-Подільської міської ради депутати підтримали призначення колишнього голови РДА Василя Сукача на посаду заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міськради.

Відповідно до статті 21 Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування", пункту 2 частини 1 статті 46 та пункту 5 частини 1 статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", пункту 6 постанови Кабінету Міністрів України ві 09.03.2006 №268 "Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів прокуратури, судів та інших органів" міська рада вирішила встановити Василю Сукачу з моменту фактичного вступу до виконання службових обов'язків:

 - 100% надбавки за високі досягнення у праці до посадового окладу, з урахуванням надбавки за ранг та вислугу років;

 -  50% щомісячної преміальної доплати за сумлінне виконання службових обов’язків, за фактично відпрацьований час і у межах місячного фонду оплати праці;

-    одноразову премію у межах економії фонду оплати праці;

-   одноразову матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань та допомогу на оздоровлення у розмірі середньомісячної заробітної плати.

Напередодні нардеп Ігор Марчук висловив свою позицію щодо ймовірного призначення ексголови. Народний депутат вказав на недоцільність цього подання, яке, на його думку, йде у розріз з державною політикою та призведе до неефективного збільшення витрат бюджету міста на суму більш ніж 500 000 гривень на рік з урахуванням консолідованих витрат на цю посаду.

У місті існує низка завдань, які необхідно вирішувати, і на які потрібно виділяти кошти першочергово, починаючи з автомобіля для перевезення дітей з обмеженими можливостями і закінчуючи дорогами, якими зараз не те що їздити, але й ходити вже не можливо, - наголосив депутат.

Також Ігор Марчук звернувся до депутатського корпусу і закликав їх "бути відповідальними та не ухвалювати рішення, які не мають ані економічної, ані соціальної логіки".

Нагадаємо,  Президент звільнив Василя Сукача з посади голови Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина