Субота, 06 червня 2020
. 20 oC дождь

EUR 29.70/30.40 USD 26.40/26.85
ukenru

Новини мiста

Хмельницький та Кам'янець-Подільський патрулюватимуть військові

Перші патрулі на вулицях міст з'являться 4 серпня.

Про це повідомляє  інтернет-видання Live Кам'янець  з посиланням на  сайт Є.

З 1 серпня 2019 року військовослужбовці Національної гвардії України виконуватимуть завдання з охорони громадського порядку у складі самостійних піших патрулів. Відповідне доручення наприкінці липня 2019 року підписав Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков. До цього гвардійці несли службу спільно зі співробітниками Національної поліції.

У Хмельницькій області військовослужбовці частини 3053 НГУ вийдуть на вулиці Хмельницького та Кам'янця-Подільського вже завтра, 4 серпня. Про це повідомляє сайту "Є" Андрій Семенюк заступник командира частини 3053 НГУ з громадської безпеки.

"У нашій області перші патрулі вийдуть 4 серпня. Не так, як по Україні з 1 серпня, тому що до цього в нас тривали навчання на полігонах. Службу гвардійці нестимуть п’ять днів на тиждень з середи по неділю. Для забезпечення правопорядку буде залучено близько 25 осіб у Хмельницькому та 20 осіб у Кам'янці-Подільському. Така необхідність виникла зокрема через те, що патрулів Нацполіції не вистачає, аби охопити все місто",- коментує Андрій Семенюк.

Згідно з офіційною інформацією під час патрулювання гвардійці екіпіруватимуться спецзасобами та штатною зброєю. Також, військові матимуть при собі планшетні пристрої, підключені до інформаційно-телекомунікаційної системи «Інформаційний портал Національної поліції України». Це дасть змогу в режимі «он-лайн» слідкувати за оперативною обстановкою в районі виконання завдань. За словами Андрія Семенюка в нашій області відповідне обладнання ще чекають.

Як повідомляється на офіційному сайті військовослужбовці Нацгвардії України мають право здійснювати превентивні та поліцейські заходи. Це зокрема:
- перевірка документів особи;
- опитування особи;
- поверхнева перевірка і огляд;
- зупинення транспортного засобу;
- вимога залишити місце і обмеження доступу до визначеної території;
- обмеження пересування особи, транспортного засобу або фактичного володіння річчю;
- проникнення до житла чи іншого володіння особи;
- перевірка дотримання вимог дозвільної системи органів внутрішніх справ;
- застосування технічних приладів і технічних засобів, що мають функції фото- і кінозйомки, відеозапису, засобів фото- і кінозйомки, відеозапису;
- перевірка дотримання обмежень, установлених законом стосовно осіб, які перебувають під адміністративним наглядом, та інших категорій осіб;
- поліцейське піклування.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина