Середа, 20 січня 2021
. -4 oC пасмурно

EUR 33.80/34.40 USD 27.95/28.35
ukenru

Новини мiста

У Кам’янці розпочався міжнародний фестиваль

Pin It

«Столиця України - 1919» - так називається фестиваль, який сьогодні стартував у Кам’янці-Подільському. Багатьом спортсменам він принесе не лише перемогу, а й яскраві враження. Адже триватиме фест цілий тиждень. Про це повідомляє  видання LK, посилаючись на сайт міської ради.

Отже, Кам’янець зустрічає більше ста шахістів з різних міст та регіонів України. Зокрема, Харкова, Одеси, Житомира, Чернівців тощо. Серед учасників є і кам’янчани. При цьому буде зіграно дев’ять партій у класичних шахах. Представлено федерації шахів України, Франції, навіть Судану.

Усіх гостей вітали сьогодні на урочистому відкритті. Так, заступник міського голови Вадим Савчук від імені мера Михайла Сімашкевича побажав шахістам спортивного азарту, вдалих ігор та перемог.

Зазначимо, що організаторами заходу виступають Кам’янець-Подільська міська рада, міськрайонна шахова федерація і київський шаховий клуб «Світогляд». Змагання проходитимуть у міському Будинку культури. Перші ходи вже зроблено.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина