22.10.2019
. 12 oC туманно

EUR 27.35/27.95 USD 24.65/25.05
ukenru

Новини мiста

Закарпатські митники передали до Кам’янець-Подільського музею культурні цінності

Кам’янець-Подільський державний історичний музей-заповідник отримав у подарунок старовині предмети - натільний хрест та скрипку. Про це повідомляє  видання LK, з посиланням на сайт  міської ради.

Їх передав виконуючий обов’язки начальника Закарпатської митниці ДФС Василь Поїзд, згідно з наказом Міністерства культури України «Про передачу вилучених або конфіскованих культурних цінностей, обернених відповідно до закону в дохід держави, для постійного зберігання в державну частину музейного, бібліотечного та архівного фондів» та рішенням Експертно-фондової ради з питань безоплатної передачі вилучених або конфіскованих культурних цінностей, обернених відповідно до закону в дохід держави.

Як повідомляють музейники, натільний хрест із мідного сплаву з ланцюжком, ймовірно, виготовленим у 20 столітті, вилучено 28 червня 2015 року в зоні митного контролю пункту пропуску «Дяково» Закарпатської митниці ДФС. Незаконно переміщувала культурну цінність громадянка Російської Федерації.

Скрипку, як встановила експертиза, виготовлену в Чехії невідомим майстром у 1920-их -1930-тих роках, виявлено 8 вересня 2017 року на ділянці «Виїзд» митного посту «Ужгород» Закарпатської митниці ДФС. Вивозив старовинний музичний інструмент на автомобілі «Volkswagen Touareg» громадянин

України, який прямував у приватних справах до Чеської Республіки.


При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина