18.10.2019
. 13 oC ясно

EUR 27.45/28.05 USD 24.85/25.25
ukenru

Новини мiста

Зруйнувався колектор, що відводить води з трьох мікрорайонів міста

Вчора, 29 липня, стався  обвал  на  міському каналізаційному колекторі  на ділянці по вулиці Чехова між проспектом Грушевського і Хмельницьким шосе. Як повідомляють у КП «Міськтепловоденергії», відбулося руйнування верхньої частини залізобетонного трубопроводу водовідведення діаметром 600 мм  внаслідок газової корозії під дією агресивних речовин, які виділяються в процесі транспортування стічних вод. Про це повідомляє  видання LK, з посиланням на сайт  міської ради.

Колектор був збудований на початку 70-х років минулого століття  і нормативний термін  його експлуатації давно минув. Колектор відводить води з мікрорайону Жовтневого, селищ Смірнова і Першотравневого; до нього під’єднано понад 200 житлових будинків, 4 школи, 7 дитячих садочків. Ситуацію ускладнює  глибина  залягання   каналізаційного колектора  - понад 4 м і постійний потік стічних вод.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина