Середа, 03 червня 2020
. 11 oC небольшой дождь

EUR 29.50/30.15 USD 26.50/26.90
ukenru

Новини мiста

У Кам’янець-Подільському районі на «тещиному язику» ремонтують міст

Ремонтні роботи планують завершити цього року.

 

На мосту через річку Мукша на автомобільній дорозі державного значення Н-03 Житомир-Чернівці продовжуються ремонтні роботи. Про це повідомляє видання LK, з посиланням на сайт "Є".

«Цей міст є частиною аварійно-небезпечної ділянки автодороги, відомої у народі як «тещин язик». Завершення ремонту цього моста, в результаті якого він стане ширшим та безпечнішим, є надзвичайно важливим питанням, адже мова йде про людські життя», - зазначає йдеться у повідомленні САД.

Триває підготовка до армування та бетонування ригеля, проведено бетонування упору під укріплення відкосу берегових підходів до мосту.

Як зазначають дорожники, всі роботи планується завершити цього року та до кінця будівельного сезону повністю здати міст в експлуатацію.

«Згідно проекту, ширина мосту після капітального ремонту становитиме 16 метрів, будуть облаштовані тротуари, укладено нове асфальтобетонне покриття, встановлені нові дорожні знаки, бар’єрне огородження, освітлення, що значно покращить безпеку дорожнього руху», - зазначають дорожники.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина