Субота, 06 червня 2020
. 20 oC дождь

EUR 29.70/30.40 USD 26.40/26.85
ukenru

Новини мiста

На «Бруківку» привезуть роботів!

Міжнародний кінофестиваль «Бруківка» запрошує на майстер-клас "Лекція з крафту. Технології виготовлення складних костюмів для бізнесу та кіно" в суботу, 14 вересня о 15:00 в міському Будинку культури. Про це повідомляє  видання LK, з посиланням на сайт міської ради.

Майстер-клас проведуть засновники компанії «Any Robots» Анна і Павло Оголь з Івано-Франківська. Крім обожнювання величезних роботів, вони ще й уміють виготовляти надзвичайно реалістичні костюми відомих персонажів для зустрічей, косплею та відеозйомок. У їх творчому доробку – більше десятка вражаючих робіт, серед яких - Мегатрон, Бамблі, Оптімус Прайм, Залізна Людина. Анна та Павло вміють робити такі костюми, що їх складно відрізнити від оригіналу.

Також 14 вересня о 13:00 в холі міського Будинку культури відбудеться «Шоу роботів», де можна буде побачити роботи компанії «Any Robots».

Зі слів самих авторів: «Це - не кадри з Голлівудського фільму, це наші костюми космонавтів, виготовлені для української відеостудії за мотивами фільму «Інтерстеллар».

Потенційним замовникам костюмів і декорацій буде цікаво дізнатися, як виготовляються складні костюми, які існують технології та етапи роботи, скільки часу це займає і скільки коштує індивідуальна розробка».

В «Any Robots» виготовляють костюми роботів, космонавтів, динозаврів і інший високотехнологічний крафт на замовлення. Компанія працює в Україні вже четвертий рік. Павло цим займається вже понад 12 років, останні шість з них - саме костюмами роботів і їх виготовленням.

Спочатку він був головним інженером в фірмі, яка виробляла костюми роботів закордоном. Згодом Анна та Павло вирішили відкрити власну майстерню в Україні, а в ній втілити своє бачення.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина