П'ятниця, 05 червня 2020
. 23 oC переменная облачность

EUR 29.70/30.35 USD 26.40/26.80
ukenru

Новини мiста

У Кам’янці презентують статут міста в коміксах

23 липня о 10.00 в читальній залі центральної міської бібліотеки ім. Костя Солухи відбудеться презентація ідеї проекту «Статут міста у коміксах».  

З 13 липня у Кам’янці-Подільському стартував проект «Статут міста у коміксах». Основна його мета – ознайомити місцевих мешканців із головним документом громади шляхом викладення його у доступній формі коміксу. Про це пише  сайт LK, з посиланням на прес службу  міської ради.

Аудиторією проекту стане переважно молодь, яка не надто любить читати довгі тексти, проте із задоволенням сприймає гарну графіку і оригінальну подачу матеріалу.

Як повідомляють ініціатори проекту, інформація зі статуту для легшого сприйняття буде замінена простими словами. Перед організаторами не стоїть завдання повністю весь документ міста винести на цих сторінках. Ідея - привернути увагу до нього, показати молодим людям, що такий документ у місті є, і він важливий. Там буде лише кілька основних ключових тез у формі діалогів.

Видання вийде накладом 500 примірників, які будуть поширюватися серед молоді та школярів Кам’янця-Подільського.

У рамках проекту планується проведення 6 заходів, серед яких 2 дискусійних клуби щодо повноважень місцевої влади та інструментів впливу громадян на прийняття рішень муніципалітетами, 2 тренінги на теми громадянської участі, а також цікаві вікторини про історію міста та місцевого самоврядування у Кам’янці-Подільському.

Попередньо проект «Статут міста» було реалізовано у Хмельницькому, завдяки йому було видано 1000 примірників коміксу з «паспортом» міста на переробленому папері, які згодом роздали школярам міста.

Проект реалізується Агенцією сталого розвитку АСТАР за підтримки всеукраїнської ініціативи «Активна Громада» від Інституту «Республіка» та Національного Демократичного Інституту «NDI»

Регіональний координатор ВІ «Активна Громада»  Інституту Республіка В’ячеслав Полятинчук

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина