Субота, 06 червня 2020
. 21 oC пасмурно

EUR 29.70/30.40 USD 26.40/26.85
ukenru

Новини мiста

Паралельний підрахунок на 193 окрузі: Марчук вирвав перемогу у Мельниченка

  Кандидат в народні депутати України від партії «Слуга народу» Ігор Марчук переміг на одномандатному виборчому окрузі № 193 (центр – Кам’янець-Подільський) у чинного нардепа Володимира Мельниченка.

  Про це свідчать дані паралельного підрахунку голосів із двох різних штабів, які є у розпорядженні хмельницького видання «Незалежний громадський портал» та  Vdalo.info. «У 193 окрузі перемагає кандидат від партії «Слуга народу» Ігор Марчук. Другим іде нардеп Володимир Мельниченко. Марчук виграє у Мельниченка з різницею 2500 голосів», – повідомляють джерела НГП.

  Натомість за інформацією Vdalo.info, Марчук отримав найбільшу підтримку у Кам’янці-Подільському. На деяких дільницях він переміг Мельниченка із відривом у майже в два рази.

  У штабі Марчука у понеділок вранці  підтвердили інформацію про перемогу свого кандидата. Там запевняють, що відрив від Мельниченка складає 2920 голосів. Варто зазначити, що згідно з постановою ОВК, кам’янецькі дільниці мають почати звозити протоколи в окружком лише сьогодні ввечері. Vdalo.info наразі намагається отримати коментар у Мельниченка, проте його телефон не відповідає. Після опрацювання ЦВК 42,5% голосів із Кам’янець-Подільського та Новоушицького районів наразі відрив Мельниченка від Марчука становить трохи більше 2000 голосів.

  Нагадаємо, у 193 окрузі з центром у Кам’янці-Подільському балотується 15 мажоритарників. У двох селах Кам’янець-Подільського району вранці було виключене світло. Наразі проблему усунуто. Також у селі Врублівці Кам’янець-Подільського району для оперативного ремонту використали частини портретів Леніна, які знайшли на горищі школи. Явка виборців станом становила 50,22%

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина