Вівторок, 26 травня 2020
. 12 oC небольшой дождь

EUR 28.90/29.60 USD 26.70/27.11
ukenru

Новини мiста

Інформація щодо спроби викрадення дитини на Кам’янеччині

У поліції спростували інформацію.

Інформація про те, що у селі Цвіклівці Кам’янець-Подільського району невідомі намагались викрасти дитину, днями з’явилась на офіційній сторінці у Фейсбуці Солобковецької об’єднаної територіальної громади, передає видання LK, з посиланням на сайт "Є".

«Двоє невідомих намагались викрасти дівчинку, яка гралась зі своїм братиком на вулиці. Викрадачам вдалося вмовити дитину сісти до автівки і навіть від'їхати від місця події. Але, на щастя, зловмисники не орієнтувалися в місцевості та заїхали в тупик. Весь цей час братик біг за машиною та несамовито кричав, тому крадії злякались та випустили дитину», - написали в ОТГ.

З приводу інциденту в приміщенні Кам’янець-Подільського відділу поліції відбувся брифінг. Як розповів начальник районного відділення поліції Андрій Дуранков, вказана інформація не підтвердилася.

«Подія відбулася 6 липня у вечірню пору. Група дітей гралася на виїзді з села. Дорогою їздили багато автомобілів і один зупинився біля них. Люди запитати у дітлахів, де можна спуститись до берега річки Дністер, щоб відпочити», - зазначив правоохоронець.

Далі, за версією працівників поліції, третьокласниця пішла польовою дорогою, щоб забрати худобу. Пройшовши кілька метрів, до неї під’їхала та ж машина і люди запропонували її підвезти. В автомобілі були чоловік і жінка 30 років.

«Дівчинка сіла в автомобіль і вони почали рухатись у напрямку Дністра. Але далі був тупик. Проїхавши метрів сто, діти почали кричати, автомобіль зупинився. Дівчинка пішла за худобою, - зазначив Андрій Дуранков. - Автомобіль розвернувся і поїхав назад. Бабуся вже стояла біля дітей. Люди побачили, що вона схвильована і зупинилися. Пояснили, що просто дитину підвезли. Нам дівчинка розповіла, що не була налякана, бабуся спростувала чутки про викрадення. А селяни зробили такий висновок, оскільки періодично в мережі з’являються повідомлення про крадіжки дітей».

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина