Вівторок, 26 травня 2020
. 12 oC небольшой дождь

EUR 28.90/29.60 USD 26.70/27.11
ukenru

Новини мiста

У центрі міста проводиться моніторинг забруднення атмосферного повітря

9 липня працівники управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міськради і Кам’янець-Подільського міськрайонного відділу Державної установи «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України» розпочали плановий моніторинг досліджень проб атмосферного повітря сельбищної території центру Кам’янця. Зокрема, досліджується вміст шкідливих хімічних речовин та пилу в спостережних точках (в зоні впливу інтенсивних потоків автотранспорту на перехрестях доріг), а саме: біля дев’ятиповерхівки на просп. Грушевського,42 та біля 5-поверхового житлового будинку по вул. Огієнка,59. Про це повідомляє видання LK, з посиланням на сайт  міської ради.

За результатами дослідження повітря виявлено, що концентрація діоксиду сірки перевищує гранично-допустиму норму в 1,4 рази біля 9-поверхового будинку та в 1,3-1,5 рази в пробах атмосферного повітря біля п’ятиповерхівки.
Концентрації інших шкідливих хімічних речовин (азоту діоксид, вуглецю оксид, фенолу, формальдегіду) в пробах атмосферного повітря в даних спостережних точках не перевищують гранично-допустимих концентрацій.
Концентрація пилу (недиференційованого за складом) в пробах атмосферного повітря в обох спостережних точках також не перевищує норму. 
Наразі дослідження атмосферного повітря в інших спостережних точках на вміст шкід¬ливих хімічних речовин та пилу триває.

Начальник управління з питань НС та ЦЗН                   Ю.Крилов

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина