Субота, 06 червня 2020
. 27 oC небольшой дождь

EUR 29.70/30.40 USD 26.40/26.85
ukenru

Новини мiста

В Кам’янці-Подільському збудують еко-центр, за більш ніж 26 мільйонів гривень

Наразі оголошена тендерна процедура.

 

В Кам’янці-Подільському збудують еколого-освітній візит-центр. Національний природний парк «Подільські Товтри» уже заявив про будівництво даного об’єкту, оголосивши тендер у системі «Прозорро». Його заявлена вартість - 26,56 мільйона гривень. Повідомляє  видання LK, з посиланням на сайт "Є".

«Це буде об’єкт Національного природного парку «Подільські Товтри». Згідно з технічною тендерною документацією, заплановано збудувати одноповерхову будівлю, в якій в майбутньому буде розміщена експозиція та центр надання екологічних послуг, діятиме екологічна школа та гуртки. Разом з тим у цьому центрі буде акумулюватися інформація для туристів, які мають бажання відвідати «Подільські Товтри», - розповіла заступник директора Національного природного парку Валентина Стельмах.

Будуватимуть візит-центр на розі вулиць Пушкінської та Шевченка. Земельну ділянку виділила Кам’янець-Подільська міська рада.

 «Це буде нове будівництво на місці колишнього так званого Зеленого театру. Наразі уже виготовлено проект, який в грудні минулого року пройшов експертизу. Встановлений експертизою термін будівництва – сім місяців. Після процедури торгів та визначення підрядника, а це буде приблизно через два місяці, будівництво може стартувати», - додає Валентина Стельмах.

Зазначає, що кошти, виділені на будівництво візит-центру, - з державного бюджету. Це так звані еко-гоші, які формуються за рахунок капіталовкладень, спрямованих на екологію та програму збереження природоохоронного фонду.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина