Вівторок, 11 серпня 2020
. 18 oC ясно

EUR 32.05/32.70 USD 27.40/27.80
ukenru

Новини мiста

«Остання столиця» в серці Поділля

За підтримки Українського культурного фонду 23-25 серпня в Кам’янці-Подільському знову пройде всеукраїнський фестиваль історичної реконструкції "Остання столиця". Про це повідомляє газета  Кам'янець-Live, посилаючись на сайт міської ради.

Цього року в рамках програми - знакові події української культури. Згадається та вшанується доба Директорії, етап становлення української державності 20-х років минулого століття.

Нагадаємо, що 10 червня 1919 року столицю Української Народної Республіки перенесли у Кам'янець-Подільський. Тут розмістилися Директорія УНР на чолі з головним отаманом Петлюрою і диктатором Західноукраїнської Народної Республіки (ЗУНР) Євгеном Петрушевичем.

Дмитро Дорошенко писав: «Тихий Кам'янець дуже пожвавився і наповнився людьми, всі приміщення в місті переповнилися».

Тож цього року «Остання столиця» буде особливою, як і відзначення 100-річчя УНР у Кам'янці-Подільському. Адже дата увійшла до переліку пам'ятних на національному рівні.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина