Вівторок, 11 серпня 2020
. 18 oC ясно

EUR 32.05/32.70 USD 27.40/27.80
ukenru

Новини мiста

На Бакоті відзначатимуть Міжнародний день Дністра

Дійство відбуватиметься уже вдруге.

Святкування Міжнародного Дня Дністра організовує Староушицька ОТГ. Як зазначають у громаді, цей день не має точної дати, а відзначається у другу суботу липня. Цього року – це 13 липня. На оглядовому майданчику над монастирем Бакоти розгорнуться як культурні події, так і зони розваг для дітей і смаколики від місцевих виробників. Повідомляє інтернет-видання  Кам'янець-Live, з посиланням на сайт "Є".

 

За словами голови громади Анатолія Тимчука, це ще одна цікаво локація і розваги не лише для місцевих мешканців, але й для відпочиваючих, які приїздять до Дністра на літні вихідні.

«У нас заплановані концерти, цікава програма як для дорослих, так і для дітей. Буде можливість посмакувати різними наїдками. Тому, якщо хто не бував на екскурсії у нашій місцині, і навіть ті, хто був – запрошуємо на День Дністра», – каже Анатолій Тимчук.

Програма розпочнеться з 11 ранку і триватиме аж доки будуть відвідувачі.

Для усіх бажаючих буде можливість замовити екскурсію до виробника бакотських чаїв, посмакувати шашликами, ухою, винами, настоянками а також іншими смаколиками від місцевих виробників.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина