22.11.2019
. -2 oC пасмурно

EUR 26.40/26.95 USD 24.00/24.30
ukenru

Новини мiста

На Бакоті відзначатимуть Міжнародний день Дністра

Дійство відбуватиметься уже вдруге.

Святкування Міжнародного Дня Дністра організовує Староушицька ОТГ. Як зазначають у громаді, цей день не має точної дати, а відзначається у другу суботу липня. Цього року – це 13 липня. На оглядовому майданчику над монастирем Бакоти розгорнуться як культурні події, так і зони розваг для дітей і смаколики від місцевих виробників. Повідомляє інтернет-видання  Кам'янець-Live, з посиланням на сайт "Є".

 

За словами голови громади Анатолія Тимчука, це ще одна цікаво локація і розваги не лише для місцевих мешканців, але й для відпочиваючих, які приїздять до Дністра на літні вихідні.

«У нас заплановані концерти, цікава програма як для дорослих, так і для дітей. Буде можливість посмакувати різними наїдками. Тому, якщо хто не бував на екскурсії у нашій місцині, і навіть ті, хто був – запрошуємо на День Дністра», – каже Анатолій Тимчук.

Програма розпочнеться з 11 ранку і триватиме аж доки будуть відвідувачі.

Для усіх бажаючих буде можливість замовити екскурсію до виробника бакотських чаїв, посмакувати шашликами, ухою, винами, настоянками а також іншими смаколиками від місцевих виробників.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина